Sport

Paru zawodników odepchniętych z reprezentacji naszego narodu! Szkoleniowiec Paulo Sousa podał do mediów w poniedziałek listę piłkarzy narodowej drużyny na Mistrzostwa Starego Kontynentu!

Sporo młodych graczy, których celem życiowym są profesjonalne występy w nożną piłkę rozmyśla o grze na turnieju. Nie podlega wątpliwości to, ze futbol to aktualnie najchętniej oglądana dyscyplina na Starym Kontynencie. Chłopcy od lat najmłodszych rywalizują o to, by w niedalekiej przyszłości grać na najsławniejszych arenach światowego futbolu. ścieżka do stania się graczem nie jest najłatwiejsza i zmusza do dużej liczby wyrzeczeń i warto jednak zrozumieć to. I z tego powodu też chłopaki, którym się udało budzą zazwyczaj uprzedzenie i zarazem podziw pośród własnych przyjaciół. Dwadzieścia cztery zespoły rywalizować będą w europejskich mistrzostwach, które będą startować w połowie kolejnego miesiąca. To bez żadnych wątpliwości dowodzi, że na kibiców piłkarskich czekają niezwykłe przeżycia. Turniej europejskiego czempionatu trwać będzie przez miesiąc, a więc bez cienia wątpliwości staniemy się obserwatorami bardzo dużej ilości goli oraz meczów piłki nożnej. Szkoleniowiec Paulo Sousa skonstruował listę graczy na rozgrywki mistrzostw Starego Kontynentu, i właśnie dlatego w dzisiejszym wpisie z kolei mamy zamiar się skonsolidować na kadrze narodowej.

Ogłaszanie listy piłkarzy na wielkie zmagania jak na przykład Mistrzostwa Świata oraz mistrzostwa Starego Kontynentu od długiego czasu pobudza w gronie fanów nożnej piłki oraz dziennikarzy sportowych spore doznanie w naszym kraju. Z reguły trafiały się w takich momentach niespodzianki, które nie wszystkim do gustu przypadły. W tej sytuacji było podobnie. Z pewnością bardzo dużym zdumieniem, w momencie gdy trener Sousa przedstawił graczy listę był brak w kadrze Kamila Grosickiego, który przez kawał czasu stanowił trzon naszej kadry narodowej. Piłkarz West Bromwich Albion od wielu miesięcy nie występuje równomiernie i to jest przyczyną główną tego, iż trener Sousa Paulo nie chciał powołać go do drużyny drużyny narodowej na Starego Kontynentu mistrzostwa. W praktyce posiadamy bardzo narodową kadrę, która powalczyć może o bardzo dobry rezultat na Mistrzostwach Europy. W takiej sytuacji pozostaje nam oczekiwać na pierwszy mecz czempionatu europejskiego, w którym polska reprezentacja grać będzie ze Słowaków narodową drużyną.

Zostaw komentarz