Wygrana zawodników Chelsea z Brighton.

Piłkarze Chelsea intensywnie zainaugurowali kolejny sezon rywalizacji w angielskiej ekstraklasie. Dla kilku graczy był to debiutancki występ w koszulce Chelsea. Wielu fanów Chelsea Londyn wyczekiwało, aby pooglądać nowych zawodników ekipy w w trakcie spotkania. Trzeba przyznać, że zaprezentowali się z niezwykle dobrej strony. To z pewnością jest to dobra nowina dla Franka Lamparda. Teraz szkoleniowiec The Blues ma w swoim składzie sporą ilość wartościowych graczy.

W poprzednich sezonach w Premier League drużyna z Londynu nie grała najlepiej. Kibice drużyny wymagają lepszych rezultatów. Sporo kibiców nożnej piłki oczekiwało na debiut graczy ściągniętych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea FC ma w tym sezonie ustalone plany,jeśli chodzi o wyniki. Sympatycy Chelsea FC liczą, iż ich drużyna z przytupem rozpoczną w kolejny w sobotę sezon angielskiej ligi.

Świetna postawa The Blues w meczu z drużyną Brighton

Inaugurująca odsłona pojedynku dostarczyła fanom obu ekip sporo fajnych doznań. Zawodnicy kreowali sporą ilość sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie tego starcia kibice obu drużyn widzieli wyłącznie jedną bramkę. Piłkę do siatki wstrzelił Jorginho. Arbiter podyktował jedenastkę po przewinieniu Ryana na nowym napastniku Chelsea. Do końca pierwszej połowy rezultat pozostał ten sam. W następnej połowie rywal Chelsea musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Fani mieli nadzieję na więcej bramek i strzałów swoich graczy. W następnej połowie pojedynku widzieliśmy już dużo więcej goli. W tym aspekcie bardziej produktywna była drużyna Lamparda. Rozpoczęcie następnej części był niezwykle intensywny. Brighton zdołało doprowadzić do wyrównania. Dobry wynik Drużyny Lamparda był więc zagrożony. Zawodnicy The Blues wiedzieli, że kibiców Chelsea obchodzi jedynie triumf.

Po golu dla zespołu Brighton Hove Albion piłkarze Franka Lamparda ruszyli do ataku pod bramką przeciwników. Kilka minut później drużyna Lamparda znów wyszła na prowadzenie w tym spotkaniu. Udało im się zdobyć dwie bramki. Ostateczny wynik tego starcia to 3:1 dla Chelsea. To z pewnością bardzo dobry start Premier League dla Londyńczyków.