Wiadomości

Wykonywana ze strony Rafała pieśń zbyt zwyczajna na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Przykry koniec epizodu Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

Polska najczęściej nie wprawiała w zachwyt publiki podczas turnieju Eurowizji i trzeba mieć świadomość tego. Naszym najpotężniejszym triumfem zazwyczaj jest kwalifikacja do części finałowej konkursu, w którym zdobywaliśmy najdalsze pozycje. Eurowizję przełożono w roku zeszłym, gdyż pojawiła się epidemia koronawirusa, która zastopowała nie wyłącznie Europę, ale także cały świat. W tegorocznej edycji reprezentantem naszego narodu na konkursie Eurowizji był Brzozowski, który miał zamiar wzbudzić zachwyt sympatyków muzyki piosenką o tytule "The Ride". Wielu ekspertów nie było uradowanych z wyboru wysłannika naszej ojczyzny, jednak w ostatecznym rozrachunku do wymiany nie doszło. Szkoda iż kolejny raz byliśmy zobligowani pożegnać się z konkursem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji był reprezentantem naszego kraju Brzozowski Rafał, który w trakcie konkursu Eurowizji nie skokietował fanów muzyki z Europy i też dlatego odpadł na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Bez żadnych wątpliwości telewidzowie z Polski są już niezwykle zamroczeni tego rodzaju rozwojem sytuacji. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że "The Ride" a więc piosnka śpiewana ze strony Brzozowskiego Rafała była szczerze mówiąc nieszczególna. W tym utworze nie było nic efektownego, co mogłoby wprawić w fascynację europejską widownię. To jest któraś z kolei odsłona konkursu piosenki europejskiej, podczas którego reprezentant naszego kraju nie potrafi zakwalifikować się do finałowej fazy. Od dłuższego czasu wybieranie ambasadorów naszego państwa na konkurs europejskiej piosenki nie idzie Polakom najlepiej i bez kłopotu można pojąć to. Warto więc pokładać nadzieję w tym, iż za rok nasz ambasador będzie w stanie wejść do finału o zwycięstwo w turnieju europejskiej piosenki. W tym przypadku niesamowicie kluczowe jest to, by wybrać prawidłowego przedstawiciela, który będzie potrafił zachwycić widownię europejską. W innym przypadku znowu nie będziemy mieli możliwości do batalii finałowej w turnieju piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz