Wiadomości

Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godzinie 20 dokonał się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej stało się bardzo głośno i nadal jest to jeden z czołowych tematów wśród rozmaitych mediów. Po odejściu pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 wspólny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas rozmowy z Oprah para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, na podstawie opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w rodzinie królewskiej stoją właściwie po stronie królowej Elżbiety i reszty członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Mimo to nie da się ukryć, że poparcie jest nadzwyczaj odmienne, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Tabloidy brytyjskie podkreślają, iż w przypadku gdy Harry i Meghan pragnęliby kiedyś powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili ostatecznie swoją możliwość. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach królewska para poruszyła także sprawę tego, iż książe nie widział wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się przetwarzaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili 4 znawców omawiających w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed jego emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym miniony sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, przeanalizowali cały wywiad, zarzucając tym samym Winfrey brak obiektywizmu natomiast Meghan używanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan pokazany został w w TVN24 wieczorem. Co istotne, wywiad ten podglądało średnio ponad milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, jakoby wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako redaktorki, która potrafi wyciągnąć z rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Z uwagi na emocjonujące informacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wiele razy. Bez żadnych wątpliwości trzeba przyznać, że fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne nieprzerwanie analizowany.

Zostaw komentarz