Wiadomości

Porażka polskiej piłkarskiej reprezentacji z czeską reprezentacją narodową w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Fenomenalny mecz drużyny Czech - klęska polskiej drużyny narodowej w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej drużyny narodowej nie były zbyt udane. Oczywiście polscy reprezentanci byli w stanie awansować do pucharowej fazy, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy wielbiciele z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na pozycji trenera jest wymagana. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem drużyny polskiej został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym rywalem była czeska reprezentacja. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niezwykle ważne było to, by wygrać.

Humory w naszej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były dobre, lecz weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Czeska drużyna narodowa bowiem dała radę zdobyć dwa gole już po trzech minutach pojedynku. Zarówno dla zawodników, jak i sympatyków zgromadzonych na trybunach w Pradze to było wielkie zaskoczenie. Gracze reprezentacji Czech prezentowali się o wiele lepiej od polskich piłkarzy od samego początku i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się odmieni. Narodowa kadra Polska prezentowała się trochę lepiej w drugiej połowie spotkania, jednak to piłkarze z Czech strzelili gola numer 3. Jan Kuchta był strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie spotkania. Nasi zawodnicy usiłowali odrabiać straty, ale zdołali strzelić tylko jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Ten pojedynek w wykonaniu zespołu narodowego Polski był tragiczny i należy to zaznaczyć. Portugalski trener Fernando Santos bez cienia wątpliwości nie tak debiut w naszej reprezentacji. W drugim meczu eliminacyjnych zmagań narodowa drużyna Polski zmierzy się z drużyną Albanii. Narodowa kadra Polska bez wątpienia musi zgarnąć trzy punkty w tym pojedynku.

Wakacje i Covid
Wakacje i Covid

Godzina "W"
Godzina "W"

Stan wyjątkowy
Stan wyjątkowy

Zalukaj serwis online
Zalukaj serwis online

Ekino TV
Ekino TV

eFilmy - seriale online
eFilmy - seriale online

Hejo TV
Hejo TV

Filman TV CC
Filman TV CC

Fili CC - filmy online
Fili CC - filmy online

Dramat w Afganistanie
Dramat w Afganistanie

Zostaw komentarz