Wiadomości

Prezes Cezary Kulesza przedstawił nazwisko nowego szkoleniowca polskiej piłkarskiej reprezentacji - zostanie nim Fernando Santos! 2023

Koniec przygody Czesława Michniewicza - Fernando Santos mianowany szkoleniowcem polskiej reprezentacji piłkarskiej!

W przypadku polskiej kadry narodowej przemiana szkoleniowca ma miejsce naprawdę często i sympatycy piłki nożnej z naszego kraju. W ostatniej dekadzie kadra narodowa Polski była prowadzona przez pięciu selekcjonerów. Warto w tym miejscu mieć na uwadze fakt, iż wyłącznie jeden z nich doprowadził do tego, że polska kadra narodowa wywalczyła duży sukces. Tutaj mowa oczywiście o Adamie Nawałce, który wraz z reprezentacją narodową Polski potrafił na Euro w 2016 roku dostać się do 1/4 finału turnieju rozgrywanego we Francji. Reprezentacja narodowa Polski przegrała po konkursie rzutów karnych z drużyną Portugalii, którą wówczas trenował Santos. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza przez długi czas ukrywał przed piłkarskimi ekspertami nazwisko kolejnego trenera. Konferencja prasowa, na której został zaprezentowany kolejny selekcjoner kadry Polski, miała miejsce 24. stycznia na Narodowym.

Następnym trenerem drużyny narodowej Polski będzie Fernando Santos, który na ostatnich mistrzostwach świata trenował narodową kadrę Portugalii. Narodowa drużyna Portugalii dotarła tam do 1/4 finału, gdzie poległa z zaskoczeniem tego turnieju, a więc narodową kadrą Maroka. Santos jak ogłosił prezes Cezary Kulesza podpisał kontrakt z kadrą narodową Polski do 2026 roku. Santos powiedział, że nie przyjechał do naszego kraju jedynie dlatego, żeby zajmować się pierwszą drużyną, lecz chciałby mieć też wpływ na zgrupowania młodzieżowych zespołów. Należy mieć na uwadze, iż jeśli chodzi o stanowisko selekcjonera drużyny narodowej Polski to jest to naprawdę duży postęp. Jeszcze nigdy w dziejach naszego futbolu nie sięgaliśmy po tak utytułowanego trenera. Sportowi dziennikarze wychodzą z założenia, iż to jest gigantyczna szansa dla polskiej piłki nożnej na zrobienie konkretnego kroku ku lepszemu. Futbolowi wielbiciele z Polski nie mają wątpliwości, że powołanie Fernando Santosa na stanowisko szkoleniowca, to dla nich świetna nowina. Naprawdę sporo uważa, iż z tym selekcjonerem drużyna Polski może osiągnąć sukces, na który zapatrujemy się od bardzo długiego czasu.

Wakacje i Covid
Wakacje i Covid

Godzina "W"
Godzina "W"

Stan wyjątkowy
Stan wyjątkowy

Zalukaj serwis online
Zalukaj serwis online

Ekino TV
Ekino TV

eFilmy - seriale online
eFilmy - seriale online

Hejo TV
Hejo TV

Filman TV CC
Filman TV CC

Fili CC - filmy online
Fili CC - filmy online

Dramat w Afganistanie
Dramat w Afganistanie

Zostaw komentarz